
Cannelloni van rundvlees, ganzenlever, salsa van zuur en zoet en tempura van selder
Ingrediënten
- 8 zeer dunne sneetjes groothoofdkogel van rundvlees
- 8 sneetjes ganzenlever
- 8 blaadjes selder
- bloem en water
- 4 eetl perensiroop
- 2 eetl balsamico
- peper en zout
- boter
Voor de salsa
Recept
Snijd de ingrediënten voor de salsa in brunoise en meng ze met olijfolie en het limoensap. Doe de salsa in een metalen ringetje.
Rol de sneetjes ganzenlever samen op met het rauwe rundvlees tot een rolletje en kruid ze met grof zout en peper. Leg de rolletjes bovenop de salsa.
Kook de perensiroop samen met de balsamico voor de helft in.
Bereid de tempura van selder: wentel de blaadjes van de selder in een mengsel van bloem en water en bak ze in twee keer in frituurvet op een temperatuur van 170°C.
Kruid de tempura met grof zout en leg bovenop de salsa.
Garneer met een lijntje gekookte perensiroop.
Blijf op de hoogte
Mis geen enkel nieuw recept
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief en krijg de nieuwste seizoensrecepten, kooktips en wedstrijden in je mailbox.
Door je e-mailadres op te geven en daarna op "schrijf me in" te klikken bevestig je kennis te hebben genomen van en akkoord te gaan met de privacyverklaring.